O mnie

O mnie

Studia prawnicze ukończyłem w 2017 roku na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Prawa Zamówień Publicznych na Wydziele Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

W obecnej kadencji Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku jestem zastępcą przewodniczącego Komisji Edukacji Prawnej.

Decyzą Prezesa Sądu Okręgowego w Białymstoku wpisanym na listę miediatorów stałych Sądu Okręgowego.

Jako adwokat, jestem w pełni świadomy, że spory prawne to nie tylko rozwiązywanie sporu w oparciu o „suche” przepisy czy orzecznictwo. Wszelkie sprawy to przede wszystkim ludzie, ich osobiste dramaty i rozterki. Ta wiedza, a także zrozumienie sprawia, że każda prowadzona przeze mnie sprawa ma dla mnie niepowtarzalny charakter i tym samym do każdego Klienta podchodzę w sposób wysoce indywidualny.

Zdaję sobie sprawę, że zawiłe procedury prawne i niejednoznaczne przepisy zwiększają poczucie bezsilności i dezorientacji, dlatego też prowadzę sprawy oraz świadczę wszelką pomoc prawną, w sposób prosty i zrozumiały, wyjaśniając dalsze etapy postępowania, czy kolejne planowane kroki prawne. W komunikacji z Klientami rozwiewam wszelkie wątpliwość językiem, który pozbawiony jest prawniczego żargonu.

W mojej pracy przyświeca mi przede wszystkim dobro Klienta, skuteczne i szybkie poprowadzenie sprawy oraz rozwiązanie problemu, z którym Klient przychodzi do Kancelarii.

skontaktuj się

lub

Umów się na poradę